Skip to content

5HT/longchenpa.guru

main
Switch branches/tags

Name already in use

A tag already exists with the provided branch name. Many Git commands accept both tag and branch names, so creating this branch may cause unexpected behavior. Are you sure you want to create this branch?
Code

Latest commit

 

Git stats

Files

Permalink
Failed to load latest commit information.

Лонгчен Нінгтік Україна

Відкритий open-source проект по оцифровуванню тібетських текстів, зображень, символіки, шрифтів та інших артефактів, які пов'зані з видавництвом та розповсюдженням дидактичних матеріалів для потреб Санхи. Проект спонсорується Лонгчен Нінгтік Україна і запрошує до співробітництва на наступні вакансії:

Векторний Ілюстратор

Задачі: (monochrome/color) оцифровка в SVG. Вимоги: акуратність, мінімальна кількість точок та сплайнів. Об'єкти: тханки, символіка, каліграфія, геральдика монастирських орденів, схематичні зображення.

Приклад

Авторинг Текстів

Задачі: оцифровка (набір) тибетских текстів з якісних та неякісних (TBRC) джерел, розбивка по структурі. Вимоги: мінімум помилок, швидкодія, знання тибетської мови, UTF-8 кодування. Об'єкти: практики, скан-копії оригіналів з TBRC.

Приклад

Переклад Текстів

Задачі: переклад тибетських текстів під відкритою ліцензією. Вимоги: філологічна освіта, портфоліо, бажання, натхнення. Об'єкти: оцифровані та підготовлені тексти тантр, практик чи коментарів на тибетській мові.

Приклад

Коректор

Задачі: перевірка тибетського чи українського правопису. Вимоги: філологічна освіта, бажання, натхнення. Об'єкти: оцифровані та підготовлені тексти тантр, практик чи коментарів на тібетській чи українській мові.

Приклад

Волонтери

Якщо ви хочете повідомити про помилку на сайті, або в тексті, виступити коректором або взяти на себе будь-яку роль ви можете зробити це вільно, погоджуючись на ISC/BSD/MIT ліцензію і відправивши відповідний пулл реквест через Github.

Контакти

Максим: +380676631870 (Telegram)

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུཾ།

About

No description, website, or topics provided.

Resources

Stars

Watchers

Forks

Releases

No releases published

Packages

No packages published

Languages