Skip to content
master
Switch branches/tags
Code

Latest commit

 

Git stats

Files

Permalink
Failed to load latest commit information.
Type
Name
Latest commit message
Commit time
app
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Logo

PP tracker

PP tracker umożliwia śledzenie przesyłek Poczty Polskiej w telefonie, co jest ułatwione dzięki wbudowanemu czytnikowi kodów kreskowych.

Pobieranie

kod do pobrania Gotowy program można pobrać ze [strony apki na PhoneGap Build](https://build.phonegap.com/apps/296028/share) lub z Google Play (a niedługo być może także z Jolla Store). Aplikacja jest w pełni funkcjonalna tylko na platformie Android.

Dostępna jest także wersja do uruchomienia w przeglądarce. Tutaj jednak nie ma skanera, więc trzeba wpisać kod ręcznie, ale i tak jest on zapamiętywany między uruchomieniami.

Teoretycznie aplikacja może działać na iOS. Jeśli ktoś ma nadmiarowy klucz do Apple Store (albo nadmiarowe $100), to proszę o kontakt ;-).

O programie

W aplikacji użyto wtyczki do czytania kodów BarcodeScanner. Do zbudowania samej aplikacji użyto programu PhoneGap.

Dla programistów: nie to nie jest błąd, że pliku phonegap.js nie ma w katalogu app (mimo tego, że jest dołączany w pliku index.html). Pliki JS niezbędne do działania wtyczek są automatycznie dodawane przez PhoneGap Build.

Wersja dla przeglądarek różni się obecnie dosyć znacząco od tej dostępnej dla Android ze względu na ograniczenia (chodzi o CORS i o to, że Poczta Polska zablokowała najwidoczniej proxy).

Licencja

Copyright © 2013-2017 Maciej "Nux" Jaros.

Licencja CC-BY lub MIT.

Informacje na temat autorów i licencji dla poszczególnych bibliotek (folder ext) znajdują się w odpowiednich plikach JS oraz CSS.

About

Poczta Polska - śledzenie przesyłek

Resources

Releases

No releases published

Packages

No packages published