Public repository for Microsoft Intune documentation in Turkish (tr-tr).
PowerShell
Switch branches/tags
Nothing to show
Clone or download
Fetching latest commit…
Cannot retrieve the latest commit at this time.
Permalink
Failed to load latest commit information.
intune-azure
intune-classic
intune-user-help
intune
.gitignore
.openpublishing.build.ps1
.openpublishing.publish.config.json
.openpublishing.redirection.json
LICENSE
LICENSE-CODE
README.md
ThirdPartyNotices
template.md

README.md

Microsoft Açık Kaynak Kullanım Kuralları

Bu projede Microsoft Açık Kaynak Kullanım Kuralları kabul edilmiştir. Daha fazla bilgi için Kullanım Kuralları SSS sayfasını inceleyebilir, diğer soru veya yorumlarınız için opencode@microsoft.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Docs.microsoft.com Github deposu

Microsoft’un Bulut ve Kurumsal Çözümler İş Grubu’na yönelik tüm teknik içeriğin yer aldığı https://docs.microsoft.com adresinde yayımlanan içeriğin kaynağının barındırıldığı GitHub depolarından birini buldunuz.

Belgelerinize katkıda bulunma

Topluluğumuzdan (kullanıcılar, müşteriler, ortaklar) gelen katkıları teşvik etmek ve Microsoft çalışanlarının belgelerinizi geliştirme konusunda motive olmalarını istiyoruz. İşte bazı ipuçları:

 • Bir GitHub hesabı oluşturun: GitHub.com adresinde ücretsiz kaydolun.

 • Tarayıcınızı kullanın: GitHub’a yabancı değilseniz, bu depodaki makaleyi bulun ve güncelleştirmelerinizi yapın. Veya https://docs.microsoft.com/intune/ adresindeki makaleye gidin ve Düzenle bağlantısına tıklayın. Makalenin GitHub kaynağı açılır. Daha sonra, güncelleştirmelerinizi yapmak için web tarayıcınızda yalnızca GitHub arabirimini kullanın.

  Bir güncelleştirme yaptığınızda, sizden lisans sözleşmesi imzalamanız istenebilir. Bu, tek seferlik bir görevdir. Yani GitHub kullanıcı adınızla gelecekte yapılacak diğer güncelleştirmelerde imzanız istenmeyecektir.

 • MSFT Çalışanları: GitHub hesabı oluşturduktan sonra bunu Microsoft e-posta adresinizi bağlayın. Hesabınız bağlandığında, güncelleştirme yapmak için bir lisans sözleşmesi imzalamanız gerekmez. Adımlar:

  1. Corpnet’teki tek bir cihazda GitHub hesap kurulumu’na gidin. Corpnet’te değilseniz, bu bağlantı 404 hatası döndürür.

  Bir GitHub hesabı oluşturup bunu Microsoft hesabınıza bağlamak, tek seferlik bir işlemdir. Hesabınız bağlandığında, güncelleştirme yapmak için bir lisans sözleşmesi imzalamanız gerekmez.

  1. Tarayıcınızda makaleye gidin ve Düzenle’yi seçin. Özel depoya (IntuneDocs-pr) geçin:
   Şuradan: https://github.com/MicrosoftDocs/IntuneDocs/...
   Şuraya: https://github.com/MicrosoftDocs/IntuneDocs-pr/...

  2. Kalem simgesini seçin ve değişikliklerinizi yapın.

Konuyu biçimlendirmek için markdown kullanma

Bu depodaki tüm makalelerde GitHub kaynaklı markdown kullanılmaktadır. Başlarken yardım alabileceğiniz kaynaklar aşağıda listelenmiştir: