Аутори

Mladen Pejaković edited this page May 4, 2013 · 2 revisions

Available pages:

Clone this wiki locally

Преводи странице: Authors

Главни програмер

Доприносиоци

  • Mladen Pejaković pejakm@gmail.com - побољшања контекстног менија и брзог бирања
  • Alexander Samilov alexsamilovskih@gmail.com - прегледи језичака
  • Seyyed Razi Alavizadeh s.r.alavizadeh@gmail.com - поправке УИ-ја за РТЛ језике
  • Bryan M Dunsmore dunsmoreb@gmail.com - отварање језичака у позадини
  • Mariusz Fik fisiu@opensuse.org - поправка редоследа језичака у дијалогу подешавања
  • Daniele Cocca jmc@chakra-project.org - затварање језичака средњим кликом миша, почетни рад на брзом бирању
  • Jan Rajnoha honza.rajny@hotmail.com - икона Капзиле
  • Sergio Cipolla secipolla@gmail.com - мања побољшања иконе Капзиле

Преводиоци

  • Jonathan Hooverman jonathan.hooverman@gmail.com немачки
  • Heimen Stoffels vistausss@gmail.com холандски
  • Peter Vacula pvacula1989@gmail.com словачки
  • Federico Fabiani federico.fabiani85@gmail.com талијански
  • Francesco Marinucci framarinucci@gmail.com талијански
  • Jorge Sevilla jsevi@ozu.es шпански
  • Michał Szymanowski tylkobuba@gmail.com пољски
  • Mariusz Fik fisiu@opensuse.org пољски
  • Jérôme Giry baikalink@hotmail.fr француски
  • Nicolas Ourceau lamessen@hotmail.fr француски
  • Vasilis Tsivikis vasitsiv.dev@gmail.com грчки
  • Oleg Brezhnev oleg-423@yandex.ru руски
  • Sérgio Marques smarquespt@gmail.com португалски
  • Alexandre Carvalho alexandre05@live.com португалски (Бразил)
  • Mladen Pejaković pejakm@gmail.com српски
  • Unink-Lio unink4451@163.com кинески
  • Wu Cheng-Hong stu2731652@gmail.com кинески (традиционални)
  • Widya Walesa walecha99@gmail.com индонежански
  • Beqa Arabuli arabulibeqa@gmail.com грузијски
  • Daiki Noda sys.pdr.pdm9@gmail.com јапански
  • Ștefan Comănescu sdfanq@gmail.com румунски
  • Gábor Oberle oberleg@myopera.com мађарски
  • Piccoro McKay Lenz mckaygerhard@gmail.com шпански (Венецуела)
  • Stanislav Kuznietsov stanislav_kuznetsov@ukr.net украјински
  • Seyyed Razi Alavizadeh s.r.alavizadeh@gmail.com персијски

Посебна захвала

  • Radomir Orkac, за куповину COM/CZ/EU/NET/ORG домена