TR Tipi Metin2 Paneli
Switch branches/tags
Nothing to show
Clone or download
Latest commit a9ac5dd Jul 6, 2018
Permalink
Failed to load latest commit information.
.htaccess Add files via upload Jun 28, 2018
README.md Update README.md Jul 6, 2018
about.txt Add files via upload Jul 6, 2018
account.sql Add files via upload Jul 6, 2018
panel.rar Add files via upload Jul 6, 2018

README.md

TR TİPİ METİN2 PANELİ

Merhabalar,

Daha detaylı anlatım ve sayfaların görüntülerini görmek için siteye ziyaret edebilirsiniz Bana destek olma amaçlıda google reklamlarına tıklarsanız memnun olurum. https://www.onlinepvpservers.com/subject/103-tr-tipi-metin2-scripti-paneli/

Uzun zamandır paylaşım yapmıyorum yeni bir tanıtım scripti kodladım onun satışını yapıyordum bir tanede kendim açtım bunu da ona reklam olması amacıyla paylaşıyorum umarım değer bilip siteyi ziyaret eder katkı amaçlı google reklamlarına tıklarsınız.

Bu panelin satışını yapıyordum fakat artık spagetli kodlama fikrinden vazgeçmeye karar verdim bu yüzden spagetli türünde yazdığım scriptleri paylaşmayı planlıyorum. Buda yazdığım spagetli kodlamarından biri ve ilk paylaşım olsun.

Dediğim gibi spagetli bir tür kodlama olduğu için geliştirmeye açık değildir. Geliştirilir ama yapıyı çözmek için kafa harcamanız gerekir sadece. Forumda satışını yaptığım metin2 tr tipi paneli ücretsiz dağıtıyorm sizden bir gelir talep etmiyorum siteyi ziyaret edip google reklamlarının herhangi birine tıklamanız benim için yeterlidir. 10 saniyenizi almayacak bir şey indirmek için girdiğiniz'de google reklamlarının her hangi birine tıklayın yeterli.

Admin paneli var fakat admin paneli market ile beraber ben panel ile marketi beraber sattığım için siteye ayrı admin yapmamıştım. O yüzden ayırmayla uğraşmadım admin panellik site panelinde çok kısım yok 3 kısım var bunun birisi indirme linkleri diğeri duyurular bir diğeri ise haberler metin2 ile uğraşıyorsanız zaten hepiniz'de bir mysql yönetim uygulaması vardır bu uygulamalar arasında en bildiğiniz navicat zaten ordan açıp 2 saniye'de editleyebilirsiniz. Market scripti hala satışta almak isterseniz'de onda bunun yönetim kısmı bulunuyor ordan yönetebilirsiniz.

Sırama tr tipiyle aynıdır server,karakter ve karakter adına göre arama yapılabilmektedir. Aynısı lonca sıralaması için'de geçerli server,bayrak ve lonca adıyla arama yapabilmek mümkündür.

Çoklu sunucu sistemi bulunuyor yani tek bir panel üzerinden sınırsız server yönetimi sağlayabilirsiniz. Google captchalisi veya ordan burdan alma captcha kullanmıyorum paneller'de kendi yaptığım captcha kullanıyorum bu yüzden her tema'da kayıt olsun işlemler olsun güzel bir görünüm sunuyorum.

Sistem gene tamamen ajax ile çalışmaktadır. Tüm işlemleri sayfa yenilenmeden yapmanız mümkündür.

Hata sayfaları,Bakım sayfaları mevcuttur isteğe göre oyunu bakıma alıp anlık şekil'de oyuncuları panel'den dışarı fırlata bilirsiniz. Panel'de dil sistemi mevcut. Sadece tr var kendiniz diğer dilleri ekleyebilirsiniz.

Panel kendi market scriptim ile uyumlu bu yüzden onla beraber almak istediğiniz'de daha kullanışlı olur sizin için.

Mail sistemi mevcut sıfırlamalar güncellemeler mail ile olmaktadır mail heabı oluşturma bilgileri girme gibi konularda yardımcı oluyorum yapamaz iseniz ücretsiz bir şekil'de.