Czech

Instructor, Computer Systems Technology edited this page Jul 10, 2017 · 11 revisions
Clone this wiki locally

NOTE: official translations are at https://github.com/bcit-ci/codeigniter3-translations

CodeIgniter language packs [quote] Version 1.7.1 translated by Petr Pulc (UTF8) Version 1.7.0 translated by Petr Pulc (UTF8) File:ci_czech_1.7.0.zip translated by bretik (UTF8) Version 1.6.3 translated by Petr Pulc (UTF8) File:czech.zip translated by bretik (Note: mixed UTF8 & CP1250) [/quote]

User Guide translations [quote] by Petr Pulc, http://ci.pulc.eu:

I assume that only Czech people have a particular interest in Czech User Guide and so I'll now write for a while in Czech.

S překladem jsem se snažil začít. Znáte to, nebyl čas, motivace, ... Ale za chvíli budu mít z krku školu (gympl) a plánuji se o prázdninách nenudit (tedy něco dělat).

Rád bych ale předem věděl, zda to opravdu bude mít cenu (motivace) a jestli by mi někdo s překladem nepomohl (čas). Pokusím se návrh ještě předhodit skupině l10n.cz a překladatelům GNOME, vy ale máte na překladu často i osobní zájem (už se mi tací i ozvali).

Napište mi prosím mail (diskuzi k tomuto článku sledovat asi nebudu) na petrpulc@gmail.com a předem mi nezávazně řekněte, zda chcete mít dokumentaci v češtině a zda mi případně pomůžete. Když budeme tři, budeme si kousky posílat mailem a bude klid. Jinak na to zbastlím/ohnu nějaké rozhraní.

Díky, Petr Pulc [/quote]

Category:Contributions::Languages