Projekt realizowany w ramach konkursu Daj się poznać 2017 oraz na mój kanał YouTube
Switch branches/tags
Nothing to show
Clone or download
Fetching latest commit…
Cannot retrieve the latest commit at this time.
Permalink
Failed to load latest commit information.
application
assets
system
.editorconfig
.gitattributes
.gitignore
.htaccess
composer.json
contributing.md
index.php
license.txt
readme.md

readme.md

#Pizza project

Wszyscy lubimy pizzę, ale nie każdy lokal może pochwalić się stroną internetową z aktualnym menu. Chcę wyjść im naprzeciw i zapewnić aplikację która pozwoli bez problemu zarządzać swoim menu. Projekt powstaje również w celu usystematyzowania dotychczasowej wiedzy i chęci przekazania jej dalej.

###Daj się poznać 2017

Daj się poznać 2017

Projekt bierze udział w konkursie Daj się poznać 2017, a co za tym idzie, opisywany jest na moim blogu. Tam umieszczam przemyślenia na temat kolejnych kroków, które podejmę w kolejnych nagraniach.

Strona projektu: Daj się poznać 2017

###Materiały wideo

Głównym założeniem przy rozpoczęciu pracy nad Pizza Project, była chęć podzielenia się z moimi widzami wiedzą. Nagrywam zatem kilkugodzinne sesje, w któych piszę i omawiam kod. Wszystko to jest dostępne na moim kanale YouTube.

YouTube: Czuba Artur

###Blog

Na moim blogu umieszczam wpisy techniczne dotyczące ogólnej informatyki i programowania. Jendak w ramach konkursu Daj się poznać 2017 pojawią się tam wpisy dotyczące projektu. Zajmie to mój czas pomiędzy nagraniami.

Blog: Czubeka2

###Uwagi

Wasze uwagi są dla mnie niezwykle cenne i jeśli masz jakieś to załóż proszę Issue na GitHub, lub pisz bezpośrednio na adres (jestem.czuba@gmail.com)

###CodeIgniter

Cały projekt jest realizowany w oparciu o framework CodeIgniter w wersji 3.1.3

Strona: CodeIgniter