Skip to content
Codeigniter İtiraf Scripti
PHP Other
  1. PHP 98.5%
  2. Other 1.5%
Branch: master
Clone or download
Fetching latest commit…
Cannot retrieve the latest commit at this time.
Permalink
Type Name Latest commit message Commit time
Failed to load latest commit information.
.idea
sql
src
.DS_Store
.gitattributes
.gitignore
LICENSE
README.md

README.md

Açık kaynak itiraf scripti

Merhaba arkadaşlar, sizlere codeigniter ile yazmış olduğum üyeliksiz itiraf scriptini ücretsiz olarak veriyorum :)

Yönetim paneli özellikleri

-İtiraf Sayfası (Düzenle - Sil) -Yöneticiler Sayfası (Ekle - Düzenle - Sil) -Yorumlar Sayfası (Düzenle - Sil) -İletişim Mesajları Sayfası (Görüntüle - Sil) -Genel Ayarlar (Düzenle)

Açıklama

İtiraf veya dedikodu sitesi açmak isteyenlere tamamen açık kaynak kodlu uygun bir scripttir. Anasayfa kısmında StartBootstrap tarafından ücretsiz yayınlanan "Blog Home" ve "Blog Post" kullanılmıştır. Admin paneli kısmında StartBootstrap tarafından ücretsiz yayınlanan "SB Admin" kullanılmıştır. Kullanımı son derece basit ve kolaydır. Anasayfada kullanıcılar itiraflarını ve rumuzlarını yazıp paylaştıklarında admin paneline onaysız olarak düşmektedir, eğer adminler uygun görürlerse onaylayıp yayına alabilirler veya uygunsuz ifade oluşturduğu için silebilirler. Anasayfada gösterilecek olan itiraf sayısını "Genel Ayarlar" kısmından "Anasayfada görünecek olan itiraf sayısı" bölümünü doldurmaları yeterlidir.

Yönetim paneli bilgileri (demo panel bilgileri için bu adresten iletişime geçebilirsiniz: https://desponres.ml/iletisim)

website.com/admin Kullanıcı adı: admin@admin.com Şifre: 123456789 (Bu bilgileri daha sonra yönetim panelinden değiştirebilirsiniz.)

Eklenen ve Değiştirilen Kısımlar

--Veritabanı yapısı değiştirildi. --Veritabanı optimizasyonu yapıldı. --İtiraflar ve Yorumlar için onaylı ve onaysız seçeneği ayarlar paneline eklendi. --İtiraflar paylaşılırken isteğe bağlı görsel eklenilebilecek.

Kurulum

->application->config->config.php = bu dizindeki dosyanın içerisinde;

$config['base_url'] = 'dizin buraya';

bu alana scriptin kurulu olduğu dizini yazın.

->application->config->database.php = bu dizindeki dosyanın içerisinde;

'hostname' => 'buraya veritabanı sunucunuzun adı', 'username' => 'buraya veritabanı kullanıcı adınız', 'password' => 'buraya veritabanı şifreniz', 'database' => 'buraya veritabanı adınız',

bu alanları kendinize göre doldurunuz.

Kurulum Videosu

Büyük İtiraf Scripti Kurulumu

Eğer kurulumda bir sorun çıkarsa veya yardımcı olabileceğim bir konu olursa bana sosyal medya adreslerimden ve https://desponres.ml/iletisim adresinden ulaşabilirsiniz.

Not: Bu script tamamen açık kaynak ve ücretsizdir. Kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

You can’t perform that action at this time.