Skip to content

Latest commit

 

History

History
35 lines (21 loc) · 2.6 KB

overview.rst

File metadata and controls

35 lines (21 loc) · 2.6 KB

Overview

The Open Procurement API is the only interface to Open Procurement database that is core unit of Open Procurement infrastructure.

This documentation covers procurement plan.

Procurement plan

Після затвердження бюджету/фінансового плану організації, ця інформація заноситься в систему у вигляді структурованої інформації. Річний план закупівель деталізується до п’ятого знаку класифікатора ДК 016:2010, третього знаку ДК 021:2015 та коду КЕКВ (якщо закупівля здійснюється за кошти державного бюджету). Поступово ця інформація деталізується Змовником через внесення змін до річного плану, у яких зазначається місяць початку процедури і предмет закупівлі.

На основі змін до річного плану, Замовник може створювати оголошення закупівлі у статусі “Планується” із детальним описом предмету закупівлі, технічних умов і кваліфікаційних критеріїв. Цей пункт є не обов’язковим і використовуватиметься замовниками за бажанням.

Для внесення річного плану і змін до нього Замовник може використовувати будь-який Майданчик, приєднаний до системи Prozorro і авторизований для обслуговування замовників.

Important links

The source repository for this documentation is on GitHub: https://github.com/openprocurement/openprocurement.planning.api

The source repository for the API is on GitHub: https://github.com/openprocurement/openprocurement.api

You can leave feedback by raising a new issue on the issue tracker (GitHub registration necessary).

For general discussion use Open Procurement General maillist.

General information, roadmap, and technical specifications for the Open Procurement project can be found at openprocurement.org.