Block or report user

Report or block przemyslawspaczek

Hide content and notifications from this user.

Contact Support about this user’s behavior.

Report abuse

Popular repositories

 1. voting-wp-plugin-2016

  Wtyczka do WordPressa umożliwiająca przeprowadzenie głosowanie w plebiscycie na niezwyczajnych instruktorów Związku Harcerstwa Polskiego. Skorzystanie z custom post types, custom taxonomies oraz cu…

  PHP

 2. landing-page-scout-website

  Landing page na potrzeby Związku Harcerstwa Polskiego. W projekcie wykorzystano klasę PHPMailer do rozsyłania maili oraz API FreshMail do subskrypcji newslettera. Strona powstała w oparciu o Founda…

  HTML

 3. voting-wp-plugin-2017

  Poprawiona wersja wtyczki do WordPressa z projektu voting-wp-plugin-2016 napisana na potrzeby głosowanie w plebiscycie instruktorskim Związku Harcerstwa Polskiego.

  PHP

 4. landing-page-bhp-pwr

  Landing page na potrzeby Działu E-learningu Politechniki Wrocławskiej. Strona zawiera informacje dotyczące terminów szkoleń dla studentów poszczególnych wydziałów uczelni.

  HTML

 5. simple-woocommerce-lenses-cron-mail

  Wtyczka do WooCommerce umożliwająca wysyłanie automatycznych przypomnień o zakupie po hipotetycznym zużyciu poprzedniego zamówienia.

  PHP

 6. simple-woocommerce-custom-account-section

  Wtyczka do WooCommerce umożliwiająca stworzenie predefiniowanego zamówienia oraz dokonanie zakupu z poziomu kokpitu użytkownika bez przeglądania sklepu.

  PHP

55 contributions in the last year

Nov Dec Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Mon Wed Fri

Contribution activity

November 2018

Seeing something unexpected? Take a look at the GitHub profile guide.