Skip to content
Permalink
master
Switch branches/tags
Go to file
 
 
Cannot retrieve contributors at this time

Лонгчен Нінгтік Україна

Відкритий open-source проект по оцифровуванню тібетських текстів, зображень, символіки, шрифтів та інших артефактів, які пов'зані з видавництвом та розповсюдженням дидактичних матеріалів для потреб Санхи. Проект спонсорується Лонгчен Нінгтік Україна і запрошує до співробітництва на наступні вакансії:

Векторний Ілюстратор

Задачі: (monochrome/color) оцифровка в SVG. Вимоги: акуратність, мінімальна кількість точок та сплайнів. Об'єкти: тханки, символіка, каліграфія, геральдика монастирських орденів, схематичні зображення.

Приклад

Авторинг Текстів

Задачі: оцифровка (набір) тибетских текстів з якісних та неякісних (TBRC) джерел, розбивка по структурі. Вимоги: мінімум помилок, швидкодія, знання тибетської мови, UTF-8 кодування. Об'єкти: практики, скан-копії оригіналів з TBRC.

Приклад

Переклад Текстів

Задачі: переклад тибетських текстів під відкритою ліцензією. Вимоги: філологічна освіта, портфоліо, бажання, натхнення. Об'єкти: оцифровані та підготовлені тексти тантр, практик чи коментарів на тибетській мові.

Приклад

Коректор

Задачі: перевірка тибетського чи українського правопису. Вимоги: філологічна освіта, бажання, натхнення. Об'єкти: оцифровані та підготовлені тексти тантр, практик чи коментарів на тібетській чи українській мові.

Приклад

Волонтери

Якщо ви хочете повідомити про помилку на сайті, або в тексті, виступити коректором або взяти на себе будь-яку роль ви можете зробити це вільно, погоджуючись на ISC/BSD/MIT ліцензію і відправивши відповідний пулл реквест через Github.

Контакти

Максим: +380676631870 (Telegram)

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུཾ།